Tematy najbliższych spotkań:

HUMAN REVOLUTION – ludzie, strategia, rozwój

Przed nami kolejny etap rozwoju funkcji HR - przemiana HR Biznes Partnera w „Konsultanta Rozwoju Organizacji”. Rola niezwykle odpowiedzialna, wspierająca organizację w świadomym rozwoju, pokonywaniu kryzysów, w kształtowaniu strategii firmy i – co najważniejsze- dbaniu o well-being pracowników. Pokażemy, jak pracować wydajniej, upraszczać to, co trudne i po prostu – więcej czerpać z życia i pracy. 

Dodatkowo, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, dajemy możliwość praktycznego pogłębienia  wiedzy prezentowanej podczas śniadania. Dla 15 osób po pierwszej części spotkania odbędzie się (mini) szkolenie - Budowanie sukcesu i zaangażowania poprzez storytelling.

czytaj więcej...

03.08.2016

HUMAN REVOLUTION – ludzie, strategia, rozwój

zapisz sięIdea spotkań

Każde wydarzenie to połączenie inspiracji, doświadczenia, wiedzy i networkingu.

Spotykamy się przy wspólnym stole, aby poszukać rozwiązań i wymienić się poglądami na temat kondycji polskiego HR. Elitarne grono profesjonalistów dzieli się najlepszymi praktykami, benchmarkami i gotowymi rozwiązaniami, które są mogą stanowić punkt wyjścia do dobrych zmian w Państwa organizacjach. 

W naszej „małej HR-owej gastronomii” bierze udział 30-50 praktyków HR z danego regionu.

ArrowRight ponad 70 edycji
 7 miast w Polsce
 ponad 2500 zainspirowanych gości
ponad 250 angażujących prelekcji

NETWORKING

„HR na Śniadanie” to inspirujący początek dnia w gronie znajomych „po fachu”. Na wydarzeniach panuje przyjemna, towarzyska atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu relacji biznesowych. To szansa na poznanie wyzwań firm z różnych branż i zebranie rekomendacji biznesowych.

WIEDZA

Stawiamy na wymianę doświadczeń w obszarach zarządzania strategicznego, efektywności działań HR, kreowania rozwiązań rozwojowych dla pracowników, nowych technologii,  przeprowadzania pracowników przez zmiany, nowoczesnej rekrutacji, zarządzania różnorodnością, talentami i wiedzą… Pozostajemy otwarci na Państwa merytoryczne sugestie!

ROZWIĄZANIA

Dla osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań dla swoich działów, które pomogą im jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby biznesu, zapraszamy wyselekcjonowane grono firm doradczych oraz dostawców rozwiązań technologicznych i narzędziowych.

RELAKS I ŚNIADANIE

 Nasze spotkania są zarówno pożywne, jak i ożywcze intelektualnie – zapraszamy masażystki i serwujemy smaczne śniadanie. Dodatkowo każde wydarzenie wieńczy losowanie atrakcyjnych nagród.

banner_szafran

banner_szafran

Sprawdź, dlaczego warto:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress