Tematy najbliższych spotkań:

Motywacja, współodpowiedzialność, wyniki – jak robić to dobrze?

Współcześnie, w czasach nowych technologii, niepewności i ciągłych zmian, funkcjonowanie organizacji zależy od ludzi – ich wiedzy, umiejętności i kwalifikacji. O skuteczności pracownika świadczą jego wyniki – a aby je osiągać, obok wiedzy i umiejętności, musi go cechować zaangażowanie oraz motywacja do pełnego wysiłku na rzecz pracodawcy. Zastanowimy się:

  • jak ujednolicać cele pracownika z celami jednostki,
  • jaki wpływ na motywację ma menedżer, lider, przywódca,
  • jak i kiedy powstają toksyczne kultury organizacyjne,
  • na co zwracać uwagę w komunikacji, aby budować zaangażowanie

czytaj więcej...

14.12.2016

Motywacja, współodpowiedzialność, wyniki – jak robić to dobrze?

zapisz sięIdea spotkań

Każde wydarzenie to połączenie inspiracji, doświadczenia, wiedzy i networkingu.

Spotykamy się przy wspólnym stole, aby poszukać rozwiązań i wymienić się poglądami na temat kondycji polskiego HR. Elitarne grono profesjonalistów dzieli się najlepszymi praktykami, benchmarkami i gotowymi rozwiązaniami, które są mogą stanowić punkt wyjścia do dobrych zmian w Państwa organizacjach. 

W naszej „małej HR-owej gastronomii” bierze udział 30-50 praktyków HR z danego regionu.

ArrowRight ponad 70 edycji
 7 miast w Polsce
 ponad 2500 zainspirowanych gości
ponad 250 angażujących prelekcji

NETWORKING

„HR na Śniadanie” to inspirujący początek dnia w gronie znajomych „po fachu”. Na wydarzeniach panuje przyjemna, towarzyska atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu relacji biznesowych. To szansa na poznanie wyzwań firm z różnych branż i zebranie rekomendacji biznesowych.

WIEDZA

Stawiamy na wymianę doświadczeń w obszarach zarządzania strategicznego, efektywności działań HR, kreowania rozwiązań rozwojowych dla pracowników, nowych technologii,  przeprowadzania pracowników przez zmiany, nowoczesnej rekrutacji, zarządzania różnorodnością, talentami i wiedzą… Pozostajemy otwarci na Państwa merytoryczne sugestie!

ROZWIĄZANIA

Dla osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań dla swoich działów, które pomogą im jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby biznesu, zapraszamy wyselekcjonowane grono firm doradczych oraz dostawców rozwiązań technologicznych i narzędziowych.

RELAKS I ŚNIADANIE

 Nasze spotkania są zarówno pożywne, jak i ożywcze intelektualnie – zapraszamy masażystki i serwujemy smaczne śniadanie. Dodatkowo każde wydarzenie wieńczy losowanie atrakcyjnych nagród.

banner_szafran

banner_szafran

Sprawdź, dlaczego warto:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress