PARTNERZY

4 Results - Partner Główny

Jesteśmy zespołem 50 trenerów i konsultantów, których pasją jest angażowanie. Od ponad 12 lat towarzyszymy naszym klientom pomagając wdrażać ambitne strategie. Tworzymy autorskie narzędzia, za pomocą których angażujemy liderów i ich zespoły dla osiągania lepszych wyników.
Spośród firm konsultingowych wyróżnia nas łączenie elementów miękkich z twardymi oraz zaawansowane metody wdrożeniowe. Doradztwo dla firm obejmuje zarówno wprowadzanie narzędzi usprawniających produkcję, sprzedaż i procesy biznesowe, jak i doskonalenie efektywności osobistej i umiejętności liderskich.
Engage4Results to nasze motto, a jednocześnie misja i filozofia, którą inspirujemy klientów do ciągłego rozwoju. Wierzymy, że angażowanie niesie ze sobą magiczną moc zmieniania rzeczywistości. Pozwala odnaleźć sposób na włączenie innych w działanie z poczuciem przynależności do projektu. Dlatego każdego dnia przekonujemy liderów, iż ludzi nie angażuje to, co mają zrobić, ale w wizja tego, po co to robią.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
BIGRAM - Partner Merytoryczny

BIGRAM SA już od 1993 roku wspiera swoich Klientów w zakresie doboru oraz oceny najbardziej utalentowanych menedżerów i specjalistów. Jesteśmy jedną z najbardziej aktywnych i doświadczonych firm doradztwa personalnego w Polsce.

Nasze biura znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, co umożliwia nam realizację projektów z zakresu HR na terenie całego kraju.

Dzięki naszemu wsparciu w zakresie rekrutacji na stanowiska executive (Executive Search), a także menedżerskie i specjalistyczne, setki organizacji z powodzeniem zakończyło procesy rekrutacyjne oferując pracę poleconym przez nas kandydatom o najwyższych kompetencjach.

Wspieramy naszych Klientów również w procesie oceny i rozwoju ich kadry a także Employer Brandingu, w szczególności w budowaniu relacji ze środowiskiem akademickim, dotarciem do młodych talentów

Charakteryzuje nas kompleksowość usług, wysoka jakoś wykonywanych projektów, wieloletnie doświadczenie konsultantów, znajomość rynku, rzetelność i etyka w działaniu. Gwarantujemy elastyczne podejście do każdego projektu, doświadczenie menedżerów i konsultantów, działających w ramach specjalistycznych zespołów, którzy swoją pracę wykonują z największą dbałością o każdy szczegół. Wysoka jakość wykonywanych projektów i spełnienie oczekiwań klientów to nasz nadrzędny cel.

W 2002 roku przystąpiliśmy do IIC Partners Executive Search Worldwide, jednej z 3 najlepszych międzynarodowych, niezależnych sieci, zrzeszającej 47 firm oferujących usługi z zakresu executive search na całym świecie. Od 2013 roku jesteśmy członkiem Career Star Group, największej na świecie organizacji czołowych firm outplacement.

Prowadzimy działania mające na celu angażowanie Pracodawców w dwa prestiżowe, międzynarodowe projekty – Global Management Challenge (www.gmcpoland.pl), czyli największą na świecie, wirtualną symulację biznesową, która rozwija umiejętności menedżerskie biorących w niej udział pracowników firm oraz studentów oraz Enactus (www.enactus.pl) – program z obszaru CSR oraz employer brandingu łączący biznes z działaniami na rzecz lokalnych społeczności 1500 najlepszych uczelni na świecie.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Dehora Consultancy Group - Partner

Specjalizujemy się w optymalizacji procesów planowania czasu pracy. Jeśli Firma pracuję nieregularnie i/lub zmianowo i zmaga się z wysokimi kosztami nadgodzin lub przestojów, absencji, rotacji pracowniczej oraz niewywiązywaniem się z obietnic wobec klientów lub ma problemy ze związkami zawodowymi i Inspekcji Pracy – zapraszamy do kontaktu. Poprzez doradztwo, szkolenia i oprogramowania pomagamy zwiększyć produktywność i elastyczność Twojej firmy i pomóc w ograniczaniu kosztów. Czas nie ma żadnego planu, my mamy!

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GoWork - Partner

GoWork.pl jest jedną z największych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. W ofercie serwisu można znaleźć ponad 300 kursów i szkoleń, z których skorzystało już ponad 57,5 tysiąca osób. Ale GoWork.pl to nie tylko rekrutacja i szkolenia. Jesteśmy również serwisem pracy z ponad 90 tys. ofertami zatrudnienia oraz największym portalem opiniotwórczym w naszym kraju z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców.

Co miesiąc opinie zawarte w wątkach śledzi przeszło 2 mln unikalnych użytkowników zainteresowanych tym, jak wygląda praca w konkretnej firmie. Wiemy zatem jak wygląda praca zarówno w niewielkich, lokalnych firmach, jak i w wiodących przedsiębiorstwach swoich branż, działających również na zagranicznych rynkach i generujących wielomilionowe dochody. Postanowiliśmy, że to dobry moment, abyśmy otworzyli się przed Wami jeszcze bardziej.

Więcej informacji: www.gowork.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GoldenLine – Partner Strategiczny

GoldenLine.pl to największy serwis rekrutacyjno-społecznościowy w Polsce łączący pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. W GoldenLine.pl swój profil zawodowy utworzyło prawie 2,5 mln specjalistów oraz menadżerów średniego i wyższego szczebla. Serwis zapewnia użytkownikom dostęp do narzędzi wspierających rozwój kariery zawodowej, a pracodawcom ułatwia prowadzenie procesu rekrutacji za pomocą ogłoszeń oraz komunikację z kandydatami dzięki Wyszukiwarce Kandydatów. Częścią serwisu są również Profile Pracodawców, które pomagają prowadzić działania z zakresu employer brandingu.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GazetaPraca.pl – Partner Strategiczny

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca pracodawców i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie – miesięcznie korzysta z niego ok. miliona użytkowników. GazetaPraca.pl oferuje swoim użytkownikom bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły, porady dotyczące kariery i informacje o rynku pracy. GazetaPraca.pl to także stały poniedziałkowy dodatek do drukowanego wydania Gazety Wyborczej, w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
HRnaobcasach.pl – Partner

HR na obcasach powstał z pasji do ludzi, ponieważ, zdaniem autorki bloga, każdy człowiek zasługuje na atrakcyjne miejsce pracy, a każda firma może otaczać się odpowiednimi pracownikami. Na blogu poruszane są zagadnienia z obszaru HR, employer brandingu, rozwoju osobistego oraz prawnych aspektów zatrudnienia. Znajdziesz tu wiedzę, inspiracje oraz nowości ze świata HR.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Care Solutions – Partner

Care Solutions oferuje kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne świadczone w miejscu pracy.

Wychodząc naprzeciw firmom dbającym o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników szerzymy profilaktykę zdrowotną w oparciu o ergonomię pracy, masaż, terapię i szkolenia zdrowotne.

Działania corporate wellness oraz profilaktyka w miejscu pracy jest nowym trendem na polskim rynku, który jest budowany i stale rozwijany przez Care Solutions.

Naszym celem jest zdrowie pracowników:)

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Hotel Invite – Partner

Hotel Invite to unikatowe miejsce, stworzone dla miłośników komfortu, nowoczesności i dobrego smaku. Usytuowany w centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Hubskiej i Glinianej, oferuje Gościom 105 przestronnych, eleganckich, w pełni wyposażonych pokoi i apartamentów. Hotel oferuje kompleksowy zakres usług na najwyższym poziomie. Wnętrza hotelu zostały zaprojektowane przez renomowanych architektów i stanowią spójną koncepcję nowoczesnej elegancji, funkcjonalności oraz wysokiej jakości materiałów.

Hotel dysponuje też własnym centrum konferencyjnym, co wzbogaca ofertę o profesjonalną organizację branżowych eventów, konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. W ramach rezerwacji konferencyjnych oferujemy bogaty asortyment przerw kawowych oraz lunchy. Do dyspozycji gości jest również parking naziemny i podziemny.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Miesięcznik Benefit – Partner

Skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych.

W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą, procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych, a także o zakładowych funduszach świadczeń socjalnych i korzyściach z nich płynących. Benefit ukazuje się w nakładzie 10 000 sztuk i ma zasięg ogólnopolski. W miesięczniku poruszane są tematy związane z motywowaniem, rozwojem i pracą.

Miesięcznik „Benefit” oferuje swoim czytelnikom możliwość bezpłatnej prenumeraty. Można ją zamawiać pod adresem prenumerata@miesiecznik-benefit.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
OLX Praca - Partner

OLX to najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy w Polsce. Co miesiąc ponad 50 tysięcy pracodawców w prawie 30 kategoriach szuka u nas 80 tysięcy pracowników. Strona OLX Praca przyciąga prawie 3,5 miliona kandydatów miesięcznie (PBI Gemius), kolejne 850 tysięcy trafia do nas poprzez mobilną aplikację.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Aktualności
x