PARTNERZY

GoWork

GoWork.pl jest jedną z największych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. W ofercie serwisu można znaleźć ponad 300 kursów i szkoleń, z których skorzystało już ponad 57,5 tysiąca osób. Ale GoWork.pl to nie tylko rekrutacja i szkolenia. Jesteśmy również serwisem pracy z ponad 90 tys. ofertami zatrudnienia oraz największym portalem opiniotwórczym w naszym kraju z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców.

Co miesiąc opinie zawarte w wątkach śledzi przeszło 2 mln unikalnych użytkowników zainteresowanych tym, jak wygląda praca w konkretnej firmie. Wiemy zatem jak wygląda praca zarówno w niewielkich, lokalnych firmach, jak i w wiodących przedsiębiorstwach swoich branż, działających również na zagranicznych rynkach i generujących wielomilionowe dochody. Postanowiliśmy, że to dobry moment, abyśmy otworzyli się przed Wami jeszcze bardziej.

Więcej informacji: www.gowork.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Benefit Systems – Partner Strategiczny

Mówią, że najważniejsze w życiu to mieć swoją pasję. Spełniać się. Realizować. Rozwijać. My mówimy: Nie ma problemu. Znamy się na sporcie, zdrowej kuchni, dobrym kinie, teatrze, wypoczynku i okazjach. Mamy możliwości, z których mogą korzystać Państwa pracownicy. Wspieramy ludzi, słuchamy, szanujemy ich wybory. Chcemy być częścią ich codziennego życia.

MultiBenefit to nasz nowy program motywacyjny idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników. Pomaga im nie tylko czerpać radości z życia, ale i ułatwia realizację codziennych obowiązków. Różnorodne propozycje programu motywacyjnego MultiBenefit umożliwią spełnienie marzeń, zainspirują do osobistego rozwoju i aktywnego spędzania wolnego czasu, zachęcą do zdrowego stylu życia, uatrakcyjnią czas wolny spędzany z rodziną.

MultiBenefit to źródło radości, inspiracji i sukcesów.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Oracle

Oracle zdobywca nagrody HR Excellence Award w latach 2013-2015 za najbardziej innowacyjne rozwiązanie HR, dostawca kompleksowych rozwiązań IT dla biznesu, lider wśród dostaców oferujących rozwiązania dla HR w/g Gartnera oraz IDC. Zaufali nam m.in. Phillips, Accenture, AXA, UBS, Citi Group, Santander Group, Siemens, Xerox, Ford, Schneider Electric. W Polsce firma działa od 1992 r, zatrudniając aktualnie ponad 600 specjalistów, w tym ponad 100 programistów rozwijających aplikacje Oracle HR w centrum R&D w Krakowie.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
HCM Deck

HCM Deck w prosty, nowoczesny sposób pomaga tworzyć największą wartość każdej firmy – zaangażowany, kompetentny, utalentowany zespół pracowników.

Wierzymy, że HR nie musi być skomplikowany, tak samo jak technologie, które go wspierają, dlatego HCM Deck jest tworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które będą z niego na co dzień korzystać. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Nasz zespół to ponad 70 osób w oddziałach w Krakowie, Tarnowie i Londynie. Jesteśmy z tego dumni, że z naszego systemu na co dzień korzysta blisko 50 000 użytkowników.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
One2tribe - Partner

Jesteśmy ekspertami z dziedziny motywacji, zaangażowania i zmiany zachowań. Spółką z kilkunastoletnim doświadczeniem na polskim rynku IT, oferującą rozwiązanie motwacyjne z pogranicza psychologii i technologii informatycznych. Dzięki tej długoletniej praktyce tworzymy rozwiązanie dopasowane do indywidualnych celów biznesowych naszych Klientów. Wspracując z Klientami różnych branż posiadamy szeroki zakres wiedzy oraz świadomość trudności, z jakimi spotykają się w swojej codziennej pracy. Współpracujemy też ze specjalistami z obszaru szeroko pojętego HR i ośrodkami wiedzy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GoldenLine – Partner Strategiczny

GoldenLine.pl to największy serwis rekrutacyjno-społecznościowy w Polsce łączący pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. W GoldenLine.pl swój profil zawodowy utworzyło prawie 2,5 mln specjalistów oraz menadżerów średniego i wyższego szczebla. Serwis zapewnia użytkownikom dostęp do narzędzi wspierających rozwój kariery zawodowej, a pracodawcom ułatwia prowadzenie procesu rekrutacji za pomocą ogłoszeń oraz komunikację z kandydatami dzięki Wyszukiwarce Kandydatów. Częścią serwisu są również Profile Pracodawców, które pomagają prowadzić działania z zakresu employer brandingu.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GazetaPraca.pl – Partner Strategiczny

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca pracodawców i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie – miesięcznie korzysta z niego ok. miliona użytkowników. GazetaPraca.pl oferuje swoim użytkownikom bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły, porady dotyczące kariery i informacje o rynku pracy. GazetaPraca.pl to także stały poniedziałkowy dodatek do drukowanego wydania Gazety Wyborczej, w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
HRnaobcasach.pl – Partner

HR na obcasach powstał z pasji do ludzi, ponieważ, zdaniem autorki bloga, każdy człowiek zasługuje na atrakcyjne miejsce pracy, a każda firma może otaczać się odpowiednimi pracownikami. Na blogu poruszane są zagadnienia z obszaru HR, employer brandingu, rozwoju osobistego oraz prawnych aspektów zatrudnienia. Znajdziesz tu wiedzę, inspiracje oraz nowości ze świata HR.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GrowHR - Partner

Agencja GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy. Zespół GrowHR składa się z praktyków HR oraz konsultantów EB. GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
For Goon Health – Partner

For Good Health jest dostawcą usług z zakresu kompleksowych programów wellness w firmach. ​

Oferujemy​​program, który obejmuje masaże biurowe, warsztaty z ergonomii pracy przy biurku, ergonomię dla kierowców oraz szkolenia zdrowotne. Dążymy do tego​,​ aby stworzyć w firmach odpowiednie środowisko pracy w myśl zasady work-life balance.​

Kładziemy nacisk na edukację zdrowotną oraz opiekę fizjoterapeutyczną pracowników biurowych i fizycznych.

Działamy od 2013 roku i od tego czasu wykonaliśmy już ponad kilkadziesiąt tysięcy masaży biurowych oraz kilkaset eventów zdrowotnych dla firm.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Miesięcznik Benefit – Partner

Skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych.

W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą, procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych, a także o zakładowych funduszach świadczeń socjalnych i korzyściach z nich płynących. Benefit ukazuje się w nakładzie 10 000 sztuk i ma zasięg ogólnopolski. W miesięczniku poruszane są tematy związane z motywowaniem, rozwojem i pracą.

Miesięcznik „Benefit” oferuje swoim czytelnikom możliwość bezpłatnej prenumeraty. Można ją zamawiać pod adresem prenumerata@miesiecznik-benefit.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Praca.pl

Praca.pl – jesteśmy jednym z czołowych portali pracy w Polsce. Codziennie publikujemy tysiące aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych z kraju i zagranicy, dostarczamy informacji o rynku pracy, motywujemy i radzimy jak znaleźć wymarzoną pracę. Jesteśmy tam, gdzie kandydaci nas potrzebują.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Aktualności
  • x