PARTNERZY

Gi Group - Sponsor

Gi Group jest międzynarodową firmą wspierającą pracodawców w usprawnianiu procesów wewnętrznych związanych z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników. Grupa Gi, w skład której wchodzą m.in. spółki Wyser, QiBit oraz dywizja dedykowana szkoleniom, oferuje m.in. rekrutacje stałe, rekrutacje tymczasowe, headhunting, outplacement oraz outsourcing IT. Gi Group pracuje dla Klientów wielu branż, w tym: IT i nowe technologie, nieruchomości i budownictwo, finanse i bankowość, BPO/SSC, a także ubezpieczenia i produkcja. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym, działa w ponad 40 krajach. Jest także jedną z największych firm HR na świecie wg Staffing Industry Analysts. W 2017 roku była usługodawcą dla ponad 20 000 firm realizując sprzedaż na poziomie 2 mld euro.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GoWork - Partner

GoWork.pl jest jedną z największych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. W ofercie serwisu można znaleźć ponad 300 kursów i szkoleń, z których skorzystało już ponad 57,5 tysiąca osób. Ale GoWork.pl to nie tylko rekrutacja i szkolenia. Jesteśmy również serwisem pracy z ponad 90 tys. ofertami zatrudnienia oraz największym portalem opiniotwórczym w naszym kraju z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców.

Co miesiąc opinie zawarte w wątkach śledzi przeszło 2 mln unikalnych użytkowników zainteresowanych tym, jak wygląda praca w konkretnej firmie. Wiemy zatem jak wygląda praca zarówno w niewielkich, lokalnych firmach, jak i w wiodących przedsiębiorstwach swoich branż, działających również na zagranicznych rynkach i generujących wielomilionowe dochody. Postanowiliśmy, że to dobry moment, abyśmy otworzyli się przed Wami jeszcze bardziej.

Więcej informacji: www.gowork.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
HRnaobcasach.pl – Partner

HR na obcasach powstał z pasji do ludzi, ponieważ, zdaniem autorki bloga, każdy człowiek zasługuje na atrakcyjne miejsce pracy, a każda firma może otaczać się odpowiednimi pracownikami. Na blogu poruszane są zagadnienia z obszaru HR, employer brandingu, rozwoju osobistego oraz prawnych aspektów zatrudnienia. Znajdziesz tu wiedzę, inspiracje oraz nowości ze świata HR.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GrowHR - Partner

Agencja GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy. Zespół GrowHR składa się z praktyków HR oraz konsultantów EB. GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
For Goon Health – Partner

For Good Health jest dostawcą usług z zakresu kompleksowych programów wellness w firmach. ​

Oferujemy​​program, który obejmuje masaże biurowe, warsztaty z ergonomii pracy przy biurku, ergonomię dla kierowców oraz szkolenia zdrowotne. Dążymy do tego​,​ aby stworzyć w firmach odpowiednie środowisko pracy w myśl zasady work-life balance.​

Kładziemy nacisk na edukację zdrowotną oraz opiekę fizjoterapeutyczną pracowników biurowych i fizycznych.

Działamy od 2013 roku i od tego czasu wykonaliśmy już ponad kilkadziesiąt tysięcy masaży biurowych oraz kilkaset eventów zdrowotnych dla firm.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Miesięcznik Benefit – Partner

Skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych.

W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą, procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych, a także o zakładowych funduszach świadczeń socjalnych i korzyściach z nich płynących. Benefit ukazuje się w nakładzie 10 000 sztuk i ma zasięg ogólnopolski. W miesięczniku poruszane są tematy związane z motywowaniem, rozwojem i pracą.

Miesięcznik „Benefit” oferuje swoim czytelnikom możliwość bezpłatnej prenumeraty. Można ją zamawiać pod adresem prenumerata@miesiecznik-benefit.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Aktualności
x