PARTNERZY

BERNDSON - Partner Główny

Szkolenia Biznesowe klasy Premium

BERNDSON - Jesteśmy znani z tego, że wspieramy swoich Klientów w tym, co będzie im potrzebne jutro, a nie w tym, co sprawdzało się wczoraj.

W ciągu 13 lat działalności, wielokrotnych Złotych Laurów Klienta, upadków i powstań, zawsze w centrum naszej uwagi byli ludzie. Ludzie, którzy są duszą każdej organizacji.

Głęboko wierzymy, że wartość każdego biznesu realizuje się w umysłach jego pracowników, dzięki nim wzrasta i rozkwita.

Metodycznie i przedmiotowo nazywane Zasoby Ludzkie są największą wartością każdej firmy, korporacji, organizacji.

Umiejętność przyciągania i rozwijania najlepszych, decyduje o ich losie, bardziej niż kapitał czy patenty.

My to wiemy.

BERNDSON - Porozmawiajmy ... czego potrzebują właściwi ludzie w Twojej firmie?

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
OLX Praca - Partner

OLX to najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy w Polsce. Co miesiąc ponad 50 tysięcy pracodawców w prawie 30 kategoriach szuka u nas 80 tysięcy pracowników. Strona OLX Praca przyciąga prawie 3,5 miliona kandydatów miesięcznie (PBI Gemius), kolejne 850 tysięcy trafia do nas poprzez mobilną aplikację.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GoWork - Partner

GoWork.pl jest jedną z największych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. W ofercie serwisu można znaleźć ponad 300 kursów i szkoleń, z których skorzystało już ponad 57,5 tysiąca osób. Ale GoWork.pl to nie tylko rekrutacja i szkolenia. Jesteśmy również serwisem pracy z ponad 90 tys. ofertami zatrudnienia oraz największym portalem opiniotwórczym w naszym kraju z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców.

Co miesiąc opinie zawarte w wątkach śledzi przeszło 2 mln unikalnych użytkowników zainteresowanych tym, jak wygląda praca w konkretnej firmie. Wiemy zatem jak wygląda praca zarówno w niewielkich, lokalnych firmach, jak i w wiodących przedsiębiorstwach swoich branż, działających również na zagranicznych rynkach i generujących wielomilionowe dochody. Postanowiliśmy, że to dobry moment, abyśmy otworzyli się przed Wami jeszcze bardziej.

Więcej informacji: www.gowork.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Benefit Systems – Partner Strategiczny

Mówią, że najważniejsze w życiu to mieć swoją pasję. Spełniać się. Realizować. Rozwijać. My mówimy: Nie ma problemu. Znamy się na sporcie, zdrowej kuchni, dobrym kinie, teatrze, wypoczynku i okazjach. Mamy możliwości, z których mogą korzystać Państwa pracownicy. Wspieramy ludzi, słuchamy, szanujemy ich wybory. Chcemy być częścią ich codziennego życia.

MultiBenefit to nasz nowy program motywacyjny idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników. Pomaga im nie tylko czerpać radości z życia, ale i ułatwia realizację codziennych obowiązków. Różnorodne propozycje programu motywacyjnego MultiBenefit umożliwią spełnienie marzeń, zainspirują do osobistego rozwoju i aktywnego spędzania wolnego czasu, zachęcą do zdrowego stylu życia, uatrakcyjnią czas wolny spędzany z rodziną.

MultiBenefit to źródło radości, inspiracji i sukcesów.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GoldenLine – Partner Strategiczny

GoldenLine.pl to największy serwis rekrutacyjno-społecznościowy w Polsce łączący pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. W GoldenLine.pl swój profil zawodowy utworzyło prawie 2,5 mln specjalistów oraz menadżerów średniego i wyższego szczebla. Serwis zapewnia użytkownikom dostęp do narzędzi wspierających rozwój kariery zawodowej, a pracodawcom ułatwia prowadzenie procesu rekrutacji za pomocą ogłoszeń oraz komunikację z kandydatami dzięki Wyszukiwarce Kandydatów. Częścią serwisu są również Profile Pracodawców, które pomagają prowadzić działania z zakresu employer brandingu.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GazetaPraca.pl – Partner Strategiczny

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca pracodawców i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie – miesięcznie korzysta z niego ok. miliona użytkowników. GazetaPraca.pl oferuje swoim użytkownikom bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły, porady dotyczące kariery i informacje o rynku pracy. GazetaPraca.pl to także stały poniedziałkowy dodatek do drukowanego wydania Gazety Wyborczej, w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
HRnaobcasach.pl – Partner

HR na obcasach powstał z pasji do ludzi, ponieważ, zdaniem autorki bloga, każdy człowiek zasługuje na atrakcyjne miejsce pracy, a każda firma może otaczać się odpowiednimi pracownikami. Na blogu poruszane są zagadnienia z obszaru HR, employer brandingu, rozwoju osobistego oraz prawnych aspektów zatrudnienia. Znajdziesz tu wiedzę, inspiracje oraz nowości ze świata HR.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GrowHR - Partner

Agencja GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy. Zespół GrowHR składa się z praktyków HR oraz konsultantów EB. GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
For Goon Health – Partner

For Good Health jest dostawcą usług z zakresu kompleksowych programów wellness w firmach. ​

Oferujemy​​program, który obejmuje masaże biurowe, warsztaty z ergonomii pracy przy biurku, ergonomię dla kierowców oraz szkolenia zdrowotne. Dążymy do tego​,​ aby stworzyć w firmach odpowiednie środowisko pracy w myśl zasady work-life balance.​

Kładziemy nacisk na edukację zdrowotną oraz opiekę fizjoterapeutyczną pracowników biurowych i fizycznych.

Działamy od 2013 roku i od tego czasu wykonaliśmy już ponad kilkadziesiąt tysięcy masaży biurowych oraz kilkaset eventów zdrowotnych dla firm.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Miesięcznik Benefit – Partner

Skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych.

W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą, procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych, a także o zakładowych funduszach świadczeń socjalnych i korzyściach z nich płynących. Benefit ukazuje się w nakładzie 10 000 sztuk i ma zasięg ogólnopolski. W miesięczniku poruszane są tematy związane z motywowaniem, rozwojem i pracą.

Miesięcznik „Benefit” oferuje swoim czytelnikom możliwość bezpłatnej prenumeraty. Można ją zamawiać pod adresem prenumerata@miesiecznik-benefit.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Aktualności
  • RAPORT #TrendyHR_2017

    Dowiedz się, jakie są potrzeby społeczności profesjonalistów HR w Polsce! – http://www.hrnews.pl/Trendy-HR-2017.aspx

  • x