PARTNERZY

4 Results - Partner Główny

Jesteśmy zespołem 50 trenerów i konsultantów, których pasją jest angażowanie. Od ponad 12 lat towarzyszymy naszym klientom pomagając wdrażać ambitne strategie. Tworzymy autorskie narzędzia, za pomocą których angażujemy liderów i ich zespoły dla osiągania lepszych wyników.
Spośród firm konsultingowych wyróżnia nas łączenie elementów miękkich z twardymi oraz zaawansowane metody wdrożeniowe. Doradztwo dla firm obejmuje zarówno wprowadzanie narzędzi usprawniających produkcję, sprzedaż i procesy biznesowe, jak i doskonalenie efektywności osobistej i umiejętności liderskich.
Engage4Results to nasze motto, a jednocześnie misja i filozofia, którą inspirujemy klientów do ciągłego rozwoju. Wierzymy, że angażowanie niesie ze sobą magiczną moc zmieniania rzeczywistości. Pozwala odnaleźć sposób na włączenie innych w działanie z poczuciem przynależności do projektu. Dlatego każdego dnia przekonujemy liderów, iż ludzi nie angażuje to, co mają zrobić, ale w wizja tego, po co to robią.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
LafLearninng

LafLearning, to nowe miejsce na mapie polskich dostawców kursów i platform e-learningowych.
Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, który ceni sobie profesjonalizm i terminowość realizacji. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania szkoleniowe, takie jak kursy e-learningowe, tutoriale, infografiki, video explainery i wszelkiej maści content na platformy e-learningowe, które wdrażamy u naszych klientów.
Projektujemy w oparciu o metodę Design Thinking oraz z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy z dziedziny psychologii społecznej. Wszystko po to, by nasze szkolenia realnie zmieniały postawy i zachowania ich odbiorców.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GoWork - Partner

GoWork.pl jest jedną z największych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. W ofercie serwisu można znaleźć ponad 300 kursów i szkoleń, z których skorzystało już ponad 57,5 tysiąca osób. Ale GoWork.pl to nie tylko rekrutacja i szkolenia. Jesteśmy również serwisem pracy z ponad 90 tys. ofertami zatrudnienia oraz największym portalem opiniotwórczym w naszym kraju z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców.

Co miesiąc opinie zawarte w wątkach śledzi przeszło 2 mln unikalnych użytkowników zainteresowanych tym, jak wygląda praca w konkretnej firmie. Wiemy zatem jak wygląda praca zarówno w niewielkich, lokalnych firmach, jak i w wiodących przedsiębiorstwach swoich branż, działających również na zagranicznych rynkach i generujących wielomilionowe dochody. Postanowiliśmy, że to dobry moment, abyśmy otworzyli się przed Wami jeszcze bardziej.

Więcej informacji: www.gowork.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
HRnaobcasach.pl – Partner

HR na obcasach powstał z pasji do ludzi, ponieważ, zdaniem autorki bloga, każdy człowiek zasługuje na atrakcyjne miejsce pracy, a każda firma może otaczać się odpowiednimi pracownikami. Na blogu poruszane są zagadnienia z obszaru HR, employer brandingu, rozwoju osobistego oraz prawnych aspektów zatrudnienia. Znajdziesz tu wiedzę, inspiracje oraz nowości ze świata HR.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GrowHR - Partner

Agencja GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy. Zespół GrowHR składa się z praktyków HR oraz konsultantów EB. GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Miesięcznik Benefit – Partner

Skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych.

W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą, procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych, a także o zakładowych funduszach świadczeń socjalnych i korzyściach z nich płynących. Benefit ukazuje się w nakładzie 10 000 sztuk i ma zasięg ogólnopolski. W miesięczniku poruszane są tematy związane z motywowaniem, rozwojem i pracą.

Miesięcznik „Benefit” oferuje swoim czytelnikom możliwość bezpłatnej prenumeraty. Można ją zamawiać pod adresem prenumerata@miesiecznik-benefit.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Aktualności
x