PARTNERZY

EPALE

EPALE - elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie, to pierwsza wielojęzyczna i bezpłatna witryna internetowa skierowana do kadry edukacji dorosłych, szkoleniowców, edukatorów, coachów, w tym również do pracowników działów HR odpowiedzialnych za uczenie się w miejscu pracy. Głównym celem platformy jest stworzenie przestrzeni do dzielenia się wiedzą i współpracy, a przez to, do doskonalenia swoich umiejętności. Korzystając z zasobów platformy dowiecie się Państwo jak przyczynić się do rozwoju kompetencji pracowników, w jaki sposób zaplanować i poddać ewaluacji szkolenie, aby przyniosło wymierne korzyści biznesowe firmie a także jakie są najnowsze trendy w edukacji dorosłych.
Użytkownicy EPALE mają do dyspozycji szereg narzędzi w postaci bloga, biblioteki materiałów, kalendarza wydarzeń czy wyszukiwarki partnerów do projektów. Platforma umożliwia też bezpłatne publikowanie zarówno informacji o organizowanych wydarzeniach w zakresie edukacji dorosłych, jak również własnych treści, raportów, case study. To doskonałe miejsce do dzielenia się „dobrymi praktykami” i nawiązania dyskusji.
EPALE to najnowsza inicjatywna Komisji Europejskiej w ramach długoterminowego zobowiązania UE do promowania wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GoWork

GoWork.pl jest jedną z największych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. W ofercie serwisu można znaleźć ponad 300 kursów i szkoleń, z których skorzystało już ponad 57,5 tysiąca osób. Ale GoWork.pl to nie tylko rekrutacja i szkolenia. Jesteśmy również serwisem pracy z ponad 90 tys. ofertami zatrudnienia oraz największym portalem opiniotwórczym w naszym kraju z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców.

Co miesiąc opinie zawarte w wątkach śledzi przeszło 2 mln unikalnych użytkowników zainteresowanych tym, jak wygląda praca w konkretnej firmie. Wiemy zatem jak wygląda praca zarówno w niewielkich, lokalnych firmach, jak i w wiodących przedsiębiorstwach swoich branż, działających również na zagranicznych rynkach i generujących wielomilionowe dochody. Postanowiliśmy, że to dobry moment, abyśmy otworzyli się przed Wami jeszcze bardziej.

Więcej informacji: www.gowork.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GoldenLine – Partner Strategiczny

GoldenLine.pl to największy serwis rekrutacyjno-społecznościowy w Polsce łączący pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. W GoldenLine.pl swój profil zawodowy utworzyło prawie 2,5 mln specjalistów oraz menadżerów średniego i wyższego szczebla. Serwis zapewnia użytkownikom dostęp do narzędzi wspierających rozwój kariery zawodowej, a pracodawcom ułatwia prowadzenie procesu rekrutacji za pomocą ogłoszeń oraz komunikację z kandydatami dzięki Wyszukiwarce Kandydatów. Częścią serwisu są również Profile Pracodawców, które pomagają prowadzić działania z zakresu employer brandingu.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GazetaPraca.pl – Partner Strategiczny

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca pracodawców i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie – miesięcznie korzysta z niego ok. miliona użytkowników. GazetaPraca.pl oferuje swoim użytkownikom bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły, porady dotyczące kariery i informacje o rynku pracy. GazetaPraca.pl to także stały poniedziałkowy dodatek do drukowanego wydania Gazety Wyborczej, w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
TEAL Action Learning Global - Partner

Jest spółką doradczo-coachingową, która wdraża samozarządzające podejście do pracy w ludźmi w organizacjach.
Doświadczenia:
- 62 lata doświadczenia w zarządzaniu działami i organizacjami
- 7350 godzin doradztwa biznesowego i HR
- 755 godzin action learningu
- 2 200 sesji coachingowych
- 1 140 dni szkoleniowych

TEAL Action Learning Global uczestniczy w rozwoju samozarządzających się zespołów. Budują zaangażowanie i odpowiedzialność wśród ludzi w organizacjach. Wierzą w łączenie celów organizacji z celami osobistymi pracowników. Są otwarci na to co przeciwne. Nie mamy jednego scenariusza. TEAL Action Learning Global tworzy go wspólnie ze swoimi Klientami.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GrowHR - Partner

Agencja GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy. Zespół GrowHR składa się z praktyków HR oraz konsultantów EB. GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
HRnaobcasach.pl – Partner

HR na obcasach powstał z pasji do ludzi, ponieważ, zdaniem autorki bloga, każdy człowiek zasługuje na atrakcyjne miejsce pracy, a każda firma może otaczać się odpowiednimi pracownikami. Na blogu poruszane są zagadnienia z obszaru HR, employer brandingu, rozwoju osobistego oraz prawnych aspektów zatrudnienia. Znajdziesz tu wiedzę, inspiracje oraz nowości ze świata HR.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
WESTHILL – Partner Merytoryczny

Działa na rynku od 2004 roku, wdrażając rozwiązania doradcze i szkoleniowe w obszarach: zarządzanie i obsługa Klienta.

Wspiera Klientów kompleksowo, wykraczając często poza ich oczekiwania.

Poprzez swoje działania, konsekwentnie buduje wizerunek firmy opierającej się o jasne zasady, realizującej projekty gwarantujące zbudowanie prawdziwie partnerskich relacji z Klientami i pracownikami.

Odwołując się do wartości: uczciwość i długofalowe relacje z Klientami, podejmuje się jedynie tych projektów, które dają rzeczywisty efekt. Dla Westhill ważna jest satysfakcja i duma z tego, że wykonuje rzetelną pracę. W biznesie wszędzie tam, gdzie nie ma gotowych rozwiązań, sięga do doświadczenia.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Praca.pl

Praca.pl – jesteśmy jednym z czołowych portali pracy w Polsce. Codziennie publikujemy tysiące aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych z kraju i zagranicy, dostarczamy informacji o rynku pracy, motywujemy i radzimy jak znaleźć wymarzoną pracę. Jesteśmy tam, gdzie kandydaci nas potrzebują.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Miesięcznik Benefit – Partner

Skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych.

W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą, procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych, a także o zakładowych funduszach świadczeń socjalnych i korzyściach z nich płynących. Benefit ukazuje się w nakładzie 10 000 sztuk i ma zasięg ogólnopolski. W miesięczniku poruszane są tematy związane z motywowaniem, rozwojem i pracą.

Miesięcznik „Benefit” oferuje swoim czytelnikom możliwość bezpłatnej prenumeraty. Można ją zamawiać pod adresem prenumerata@miesiecznik-benefit.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Aktualności
  • x