PARTNERZY

4 Results - Partner Główny

Jesteśmy zespołem 50 trenerów i konsultantów, których pasją jest angażowanie. Od ponad 12 lat towarzyszymy naszym klientom pomagając wdrażać ambitne strategie. Tworzymy autorskie narzędzia, za pomocą których angażujemy liderów i ich zespoły dla osiągania lepszych wyników.
Spośród firm konsultingowych wyróżnia nas łączenie elementów miękkich z twardymi oraz zaawansowane metody wdrożeniowe. Doradztwo dla firm obejmuje zarówno wprowadzanie narzędzi usprawniających produkcję, sprzedaż i procesy biznesowe, jak i doskonalenie efektywności osobistej i umiejętności liderskich.
Engage4Results to nasze motto, a jednocześnie misja i filozofia, którą inspirujemy klientów do ciągłego rozwoju. Wierzymy, że angażowanie niesie ze sobą magiczną moc zmieniania rzeczywistości. Pozwala odnaleźć sposób na włączenie innych w działanie z poczuciem przynależności do projektu. Dlatego każdego dnia przekonujemy liderów, iż ludzi nie angażuje to, co mają zrobić, ale w wizja tego, po co to robią.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
BSS Partners - szkolenia dedykowane branży usług wspólnych

Jesteśmy grupą ekspertów, doświadczonych HR-owców, managerów, trenerów, która wspiera firmy z sektora usług wspólnych oraz IT w budowaniu efektywnych, zaangażowanych zespołów i wzmacnianiu kultury korporacyjnej.
Tworzymy i prowadzimy projekty szkoleniowe w 4 głównych obszarach:
• onboarding i szkolenia dla nowych pracowników
• szkolenia dla team liderów i managerów
• team performance i service excellence
• skuteczna komunikacja cross-kulturowa

Specjalizujemy się w programach szkoleniowo-doradczych.
Prowadzimy coaching, sesje open space, assement centers oraz szkolenia w języku angielskim i polskim. Nasi trenerzy mówią również biegle po arabsku, hiszpańsku, rosyjsku, serbsku i przez lata pracowali w międzynarodowym środowisku centrów usług wspólnych. Projekt BSS Partners to wspólny projekt Hutchinson Institute i Blackbird Group.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Akademia Gier - Partner Merytoryczny Warsztatów

Nasza pasja jest tworzenie gier szkoleniowych. Gry szkoleniowe to nowoczesne i skuteczne narzędzie do rozwoju kompetencji pracowników różnych organizacji, dzięki wykorzystaniu doświadczenia i zabawy w nauce. Gry w sposób naturalny angażują uczestników, pokazują ich typowe zachowania. W przypadku wdrażania nowej wiedzy, gry pozwalają przećwiczyć nowe umiejętności w sytuacji zbliżonej do rzeczywistości biznesowej.

ZALETY GIER SZKOLENIOWYCH:
• Zaangażowanie emocjonalne zwiększające siłę doświadczeń uczestników;
• Możliwość praktycznego zastosowania omawianej wiedzy;
• Duża porcja zabawy;
• Wielowymiarowość zastosowań – jedna gra pokazuje szereg aspektów, kompetencji, wyzwań do zaadresowania przez trenera lub menedżera;
• Integracja uczestników.

ZASTOSOWANIA:
• Szkolenia z umiejętności miękkich i twardych;
• Onboarding;
• Wyjazdy integracyjne;
• AC/DC;
• Badanie potrzeb szkoleniowych;
• Employer branding.

GRY NA ZAMÓWIENIE:
• Projektujemy również gry na zamówienie dostosowane do specyfiki danej firmy oraz wyzwań stojących przed jej pracownikami.
• Grę szkoleniową na zamówienie tworzymy w odpowiedzi na konkretne potrzeby. Może to być np. gra z częściową (uproszczoną) symulacją procesów typowych dla danej firmy, aby nauczyć nowych umiejętności lub modyfikować obecne zachowania.
• Gry biznesowe mogą być również doskonałym narzędziem do budowania marki pracodawcy (employer branding).

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
HCM Deck

HCM Deck w prosty, nowoczesny sposób pomaga tworzyć największą wartość każdej firmy – zaangażowany, kompetentny, utalentowany zespół pracowników.

Wierzymy, że HR nie musi być skomplikowany, tak samo jak technologie, które go wspierają, dlatego HCM Deck jest tworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które będą z niego na co dzień korzystać. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Nasz zespół to ponad 70 osób w oddziałach w Krakowie, Tarnowie i Londynie. Jesteśmy z tego dumni, że z naszego systemu na co dzień korzysta blisko 50 000 użytkowników.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Time for Team

Budujemy ZDROWE zespoły i organizacje.

Nasi Klienci doceniają nas za to, że kształtujemy zachowania, wiedzę i umiejętności uwalniające potencjał zespołów – aby organizacje mogły osiągać lepsze rezultaty przy niższych kosztach.

• Nasze podejście jest zogniskowane na człowieku. Projektując programy rozwojowe wykorzystujemy najnowszą wiedzę naukową i biznesowy pragmatyzm, aby pobudzać wewnętrzną motywację w organizacji i eliminować nadmierny stres.

• Podchodzimy do tematów systemowo: rozpoznajemy sytuację przy użyciu światowej klasy narzędzi diagnostycznych, proponujemy pragmatyczne rozwiązania oparte o wyjątkowe know-how własne i naszych międzynarodowych partnerów, uwzględniamy uwarunkowania organizacji, troszczymy się o właściwe wdrożenie.

• Działamy od 2000 r. W tym czasie zrealizowaliśmy kilkaset projektów rozwojowych, warsztatów i szkoleń ,dla największych międzynarodowych korporacji jak i niedużych firm rodzinnych.

• Do zespołu zapraszamy tylko ludzi z rzetelnym doświadczeniem i prawdziwą pasją rozwijania zespołów i organizacji.

Nasi klienci najczęściej decydują się na następujące programy rozwojowe:
- Czas na Efektywny Zespół™
- Czas na Skuteczne Zmiany™
- Czas na Autentyczne Przywództwo™

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Benefit Systems – Partner Strategiczny

Mówią, że najważniejsze w życiu to mieć swoją pasję. Spełniać się. Realizować. Rozwijać. My mówimy: Nie ma problemu. Znamy się na sporcie, zdrowej kuchni, dobrym kinie, teatrze, wypoczynku i okazjach. Mamy możliwości, z których mogą korzystać Państwa pracownicy. Wspieramy ludzi, słuchamy, szanujemy ich wybory. Chcemy być częścią ich codziennego życia.

MultiBenefit to nasz nowy program motywacyjny idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników. Pomaga im nie tylko czerpać radości z życia, ale i ułatwia realizację codziennych obowiązków. Różnorodne propozycje programu motywacyjnego MultiBenefit umożliwią spełnienie marzeń, zainspirują do osobistego rozwoju i aktywnego spędzania wolnego czasu, zachęcą do zdrowego stylu życia, uatrakcyjnią czas wolny spędzany z rodziną.

MultiBenefit to źródło radości, inspiracji i sukcesów.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Nowy Styl Group

Jesteśmy europejskim liderem w zakresie kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy naszej firmy pozwala dostarczać klientom usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest "szyta na miarę".

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GrowHR - Partner

Agencja GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy. Zespół GrowHR składa się z praktyków HR oraz konsultantów EB. GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Miesięcznik Benefit – Partner

Skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych.

W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą, procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych, a także o zakładowych funduszach świadczeń socjalnych i korzyściach z nich płynących. Benefit ukazuje się w nakładzie 10 000 sztuk i ma zasięg ogólnopolski. W miesięczniku poruszane są tematy związane z motywowaniem, rozwojem i pracą.

Miesięcznik „Benefit” oferuje swoim czytelnikom możliwość bezpłatnej prenumeraty. Można ją zamawiać pod adresem prenumerata@miesiecznik-benefit.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Aktualności
x