PARTNERZY

GoldenLine – Partner Strategiczny

GoldenLine.pl to największy serwis rekrutacyjno-społecznościowy w Polsce łączący pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. W GoldenLine.pl swój profil zawodowy utworzyło prawie 2,5 mln specjalistów oraz menadżerów średniego i wyższego szczebla. Serwis zapewnia użytkownikom dostęp do narzędzi wspierających rozwój kariery zawodowej, a pracodawcom ułatwia prowadzenie procesu rekrutacji za pomocą ogłoszeń oraz komunikację z kandydatami dzięki Wyszukiwarce Kandydatów. Częścią serwisu są również Profile Pracodawców, które pomagają prowadzić działania z zakresu employer brandingu.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GazetaPraca.pl – Partner Strategiczny

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca pracodawców i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie – miesięcznie korzysta z niego ok. miliona użytkowników. GazetaPraca.pl oferuje swoim użytkownikom bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły, porady dotyczące kariery i informacje o rynku pracy. GazetaPraca.pl to także stały poniedziałkowy dodatek do drukowanego wydania Gazety Wyborczej, w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Benefit Systems – Partner Strategiczny

Mówią, że najważniejsze w życiu to mieć swoją pasję. Spełniać się. Realizować. Rozwijać. My mówimy: Nie ma problemu. Znamy się na sporcie, zdrowej kuchni, dobrym kinie, teatrze, wypoczynku i okazjach. Mamy możliwości, z których mogą korzystać Państwa pracownicy. Wspieramy ludzi, słuchamy, szanujemy ich wybory. Chcemy być częścią ich codziennego życia.

MultiBenefit to nasz nowy program motywacyjny idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników. Pomaga im nie tylko czerpać radości z życia, ale i ułatwia realizację codziennych obowiązków. Różnorodne propozycje programu motywacyjnego MultiBenefit umożliwią spełnienie marzeń, zainspirują do osobistego rozwoju i aktywnego spędzania wolnego czasu, zachęcą do zdrowego stylu życia, uatrakcyjnią czas wolny spędzany z rodziną.

MultiBenefit to źródło radości, inspiracji i sukcesów.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
HRtec – Partner Merytoryczny

Firma HRtec Sp. z o.o. powstała w 2010 r. w wyniku połączenia się trzech firm: Openlearning – szkolenia i doradztwo, Openconsulting – badania marketingowe i Opentechnology – rozwiązania IT do zarządzania ludźmi, które działają na polskim rynku od 2003 r. Realizując projekty dla wielu organizacji zdobyła duże doświadczenie w obszarze projektów rozwojowych, badawczych, a także narzędzi HR.

Aktualnie HRtec Sp. z o.o. jest jedną z kluczowych firm doradztwa personalnego, działającą na terenie całej Polski poprzez oddziały w Gdyni, Warszawie i Krakowie. Misją HRtec Sp. z o.o. jest dostarczanie kompleksowej wiedzy i narzędzi opartych na innowacyjnych technologiach w celu optymalizacji procesów HR w organizacji.

Jednym z kluczowych produktów oferowanych przez HRtec jest system HRsys.pl – system on-line do zarządzania procesami HR, wewnętrzną komunikacją, kadrami i finansami w organizacji. HRsys.pl jest jednym z dwóch najbardziej kompleksowych i zaawansowanych systemów tego typu, oferowanych przez polskiego dostawcę. Nagrodzony w konkursach, jako najbardziej innowacyjne tego typu rozwiązanie HR-owe, został przetestowany i zweryfikowany przez wielu Klientów, który korzystają z jego funkcjonalności. Aktualnie pracuje na nim kilkadziesiąt tysięcy użytkowników – pracowników Klientów, którzy zdecydowali się wdrożyć w swojej organizacji.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GrowHR - Partner

Agencja GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy. Zespół GrowHR składa się z praktyków HR oraz konsultantów EB. GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Aktualności
  • RAPORT #TrendyHR_2017

    Dowiedz się, jakie są potrzeby społeczności profesjonalistów HR w Polsce! – http://www.hrnews.pl/Trendy-HR-2017.aspx

  • x