PARTNERZY

Time for Team

Budujemy ZDROWE zespoły i organizacje.

Nasi Klienci doceniają nas za to, że kształtujemy zachowania, wiedzę i umiejętności uwalniające potencjał zespołów – aby organizacje mogły osiągać lepsze rezultaty przy niższych kosztach.

• Nasze podejście jest zogniskowane na człowieku. Projektując programy rozwojowe wykorzystujemy najnowszą wiedzę naukową i biznesowy pragmatyzm, aby pobudzać wewnętrzną motywację w organizacji i eliminować nadmierny stres.

• Podchodzimy do tematów systemowo: rozpoznajemy sytuację przy użyciu światowej klasy narzędzi diagnostycznych, proponujemy pragmatyczne rozwiązania oparte o wyjątkowe know-how własne i naszych międzynarodowych partnerów, uwzględniamy uwarunkowania organizacji, troszczymy się o właściwe wdrożenie.

• Działamy od 2000 r. W tym czasie zrealizowaliśmy kilkaset projektów rozwojowych, warsztatów i szkoleń ,dla największych międzynarodowych korporacji jak i niedużych firm rodzinnych.

• Do zespołu zapraszamy tylko ludzi z rzetelnym doświadczeniem i prawdziwą pasją rozwijania zespołów i organizacji.

Nasi klienci najczęściej decydują się na następujące programy rozwojowe:
- Czas na Efektywny Zespół™
- Czas na Skuteczne Zmiany™
- Czas na Autentyczne Przywództwo™

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
4 Results - Partner Główny

Jesteśmy zespołem 50 trenerów i konsultantów, których pasją jest angażowanie. Od ponad 12 lat towarzyszymy naszym klientom pomagając wdrażać ambitne strategie. Tworzymy autorskie narzędzia, za pomocą których angażujemy liderów i ich zespoły dla osiągania lepszych wyników.
Spośród firm konsultingowych wyróżnia nas łączenie elementów miękkich z twardymi oraz zaawansowane metody wdrożeniowe. Doradztwo dla firm obejmuje zarówno wprowadzanie narzędzi usprawniających produkcję, sprzedaż i procesy biznesowe, jak i doskonalenie efektywności osobistej i umiejętności liderskich.
Engage4Results to nasze motto, a jednocześnie misja i filozofia, którą inspirujemy klientów do ciągłego rozwoju. Wierzymy, że angażowanie niesie ze sobą magiczną moc zmieniania rzeczywistości. Pozwala odnaleźć sposób na włączenie innych w działanie z poczuciem przynależności do projektu. Dlatego każdego dnia przekonujemy liderów, iż ludzi nie angażuje to, co mają zrobić, ale w wizja tego, po co to robią.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Akademia Gier - Partner Merytoryczny Warsztatów

Nasza pasja jest tworzenie gier szkoleniowych. Gry szkoleniowe to nowoczesne i skuteczne narzędzie do rozwoju kompetencji pracowników różnych organizacji, dzięki wykorzystaniu doświadczenia i zabawy w nauce. Gry w sposób naturalny angażują uczestników, pokazują ich typowe zachowania. W przypadku wdrażania nowej wiedzy, gry pozwalają przećwiczyć nowe umiejętności w sytuacji zbliżonej do rzeczywistości biznesowej.

ZALETY GIER SZKOLENIOWYCH:
• Zaangażowanie emocjonalne zwiększające siłę doświadczeń uczestników;
• Możliwość praktycznego zastosowania omawianej wiedzy;
• Duża porcja zabawy;
• Wielowymiarowość zastosowań – jedna gra pokazuje szereg aspektów, kompetencji, wyzwań do zaadresowania przez trenera lub menedżera;
• Integracja uczestników.

ZASTOSOWANIA:
• Szkolenia z umiejętności miękkich i twardych;
• Onboarding;
• Wyjazdy integracyjne;
• AC/DC;
• Badanie potrzeb szkoleniowych;
• Employer branding.

GRY NA ZAMÓWIENIE:
• Projektujemy również gry na zamówienie dostosowane do specyfiki danej firmy oraz wyzwań stojących przed jej pracownikami.
• Grę szkoleniową na zamówienie tworzymy w odpowiedzi na konkretne potrzeby. Może to być np. gra z częściową (uproszczoną) symulacją procesów typowych dla danej firmy, aby nauczyć nowych umiejętności lub modyfikować obecne zachowania.
• Gry biznesowe mogą być również doskonałym narzędziem do budowania marki pracodawcy (employer branding).

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
HCM Deck

HCM Deck w prosty, nowoczesny sposób pomaga tworzyć największą wartość każdej firmy – zaangażowany, kompetentny, utalentowany zespół pracowników.

Wierzymy, że HR nie musi być skomplikowany, tak samo jak technologie, które go wspierają, dlatego HCM Deck jest tworzony przede wszystkim z myślą o osobach, które będą z niego na co dzień korzystać. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Nasz zespół to ponad 70 osób w oddziałach w Krakowie, Tarnowie i Londynie. Jesteśmy z tego dumni, że z naszego systemu na co dzień korzysta blisko 50 000 użytkowników.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GoWork - Partner

GoWork.pl jest jedną z największych firm rekrutacyjnych i szkoleniowych w Polsce. W ofercie serwisu można znaleźć ponad 300 kursów i szkoleń, z których skorzystało już ponad 57,5 tysiąca osób. Ale GoWork.pl to nie tylko rekrutacja i szkolenia. Jesteśmy również serwisem pracy z ponad 90 tys. ofertami zatrudnienia oraz największym portalem opiniotwórczym w naszym kraju z bazą ponad 2,5 mln wpisów dotyczących pracodawców.

Co miesiąc opinie zawarte w wątkach śledzi przeszło 2 mln unikalnych użytkowników zainteresowanych tym, jak wygląda praca w konkretnej firmie. Wiemy zatem jak wygląda praca zarówno w niewielkich, lokalnych firmach, jak i w wiodących przedsiębiorstwach swoich branż, działających również na zagranicznych rynkach i generujących wielomilionowe dochody. Postanowiliśmy, że to dobry moment, abyśmy otworzyli się przed Wami jeszcze bardziej.

Więcej informacji: www.gowork.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
GrowHR - Partner

Agencja GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy. Zespół GrowHR składa się z praktyków HR oraz konsultantów EB. GrowHR pomaga pracodawcom docierać do najbardziej utalentowanych pracowników, skutecznie się z nimi komunikować, wyróżniać się na tle konkurencji i aktywnie budować wizerunek swojej firmy.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Miesięcznik Benefit – Partner

Skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych.

W miesięczniku można odnaleźć artykuły dotyczące szkoleń pracowników, podnoszenia jakości pracy, rozwoju i zarządzenia firmą, procesów zmiany i zarządzaniu zmianą, najnowszych sposobach motywowania pracowników, pozapłacowych formach wynagradzania za pracę, aspektach prawnych i podatkowych, a także o zakładowych funduszach świadczeń socjalnych i korzyściach z nich płynących. Benefit ukazuje się w nakładzie 10 000 sztuk i ma zasięg ogólnopolski. W miesięczniku poruszane są tematy związane z motywowaniem, rozwojem i pracą.

Miesięcznik „Benefit” oferuje swoim czytelnikom możliwość bezpłatnej prenumeraty. Można ją zamawiać pod adresem prenumerata@miesiecznik-benefit.pl

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
HRnaobcasach.pl – Partner

HR na obcasach powstał z pasji do ludzi, ponieważ, zdaniem autorki bloga, każdy człowiek zasługuje na atrakcyjne miejsce pracy, a każda firma może otaczać się odpowiednimi pracownikami. Na blogu poruszane są zagadnienia z obszaru HR, employer brandingu, rozwoju osobistego oraz prawnych aspektów zatrudnienia. Znajdziesz tu wiedzę, inspiracje oraz nowości ze świata HR.

ODWIEDŹ STRONĘ PARTNERA
Aktualności
x