Cykl „HR na Śniadanie”

To biznesowo-towarzyskie spotkania aktywizujące wymianę doświadczeń i sprzyjające refleksji nad kondycją polskiego HR. Aby stworzyć skuteczną strategię zarządzania zasobami ludzkimi potrzeba inspiracji, świeżych pomysłów i kreatywnych idei. Nasza inicjatywa łączy praktyczną wiedzę ekspertów-moderatorów z możliwością dyskusji w hr-owym środowisku.

Do grona dyskutantów dołączają doświadczeni praktycy, którzy w śniadaniu widzą szansę na podzielenie się swoją wiedzę i zbudowanie sieci kontaktów. Podczas naszej „merytorycznej konsumpcji” bierze udział +/- 40 decydentów z regionu.


Tematy najbliższych spotkań:

Akcja > Rekrutacja > Onboarding

Wg raportu #TrendyHR_2016, rekrutacja nadal znajduje się na pierwszym miejscu „priorytetów HR”. Zmieniający się świat pracy, nowe technologie i wchodzące na rynek kolejne pokolenia sprawiają, ze wokół rekrutacji i pozyskiwania talentów namnażają się nowe wyzwania. Na naszej „śniadaniowej” tacy podamy garść rekrutacyjnych inspiracji, pomysłów i case’ów. Przepis na udaną rekrutację bez banałów i truizmów!

Dodatkowo, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, dajemy możliwość praktycznego pogłębienia  wiedzy prezentowanej podczas śniadania. Dla 15 osób po pierwszej części spotkania odbędzie się (mini) szkolenie nt. wykorzystania mediów społecznościowych w rekrutacji i employer brandingu. 

czytaj więcej...

06.10.2016

Akcja > Rekrutacja > Onboarding

zapisz sięSprawdź, dlaczego warto:Copyrights | www.hrnasniadanie.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress