Cykl „HR na Śniadanie”

To biznesowo-towarzyskie spotkania aktywizujące wymianę doświadczeń i sprzyjające refleksji nad kondycją polskiego HR. Aby stworzyć skuteczną strategię zarządzania zasobami ludzkimi potrzeba inspiracji, świeżych pomysłów i kreatywnych idei. Nasza inicjatywa łączy praktyczną wiedzę ekspertów-moderatorów z możliwością dyskusji w hr-owym środowisku.

Do grona dyskutantów dołączają doświadczeni praktycy, którzy w śniadaniu widzą szansę na podzielenie się swoją wiedzę i zbudowanie sieci kontaktów. Podczas naszej „merytorycznej konsumpcji” bierze udział +/- 40 decydentów z regionu.


Tematy najbliższych spotkań:

HR WORKOUT – ćwicz, eksperymentuj, doświadczaj

Cykl „HR na śniadanie”, ugruntowany na lokalnym rynku spotkań biznesowych dla HR, ewoluuje zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Podczas naszych śniadań najwyżej oceniane są sesje angażujące uczestników i służące wymianie doświadczeń. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i zorganizować cykl warsztatowych spotkań pt. HR WORKOUT. Mini-warsztaty będą prowadzone przez trenerów, którzy nowoczesne rozwiązania HR znają nie z opracowań, ale z osobistych doświadczeń wdrożeniowych z różnych branż i z różnych kontekstów biznesowych. Praca w elitarnym gronie praktyków HR pozwoli na przyjrzenie się studiom przypadków na rodzimym rynku i wspólne zmierzenie się z wyzwaniami.

czytaj więcej...

20.04.2016

HR WORKOUT – ćwicz, eksperymentuj, doświadczaj

zapisz sięSprawdź, dlaczego warto:Copyrights | www.hrnasniadanie.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress