IDEA SPOTKAŃ

Każde wydarzenie to połączenie inspiracji, doświadczenia, wiedzy i networkingu. Spotykamy się przy wspólnym stole, aby poszukać rozwiązań i wymienić się poglądami na temat kondycji polskiego HR. Elitarne grono profesjonalistów dzieli się najlepszymi praktykami, benchmarkami i gotowymi rozwiązaniami, które są mogą stanowić punkt wyjścia do dobrych zmian w Państwa organizacjach. W naszej „małej HR-owej gastronomii” bierze udział 30-50 praktyków HR z danego regionu.

WYPITYCH KAW
9500

WYPITYCH KAW

OMÓWIONYCH TEMATÓW
360

OMÓWIONYCH TEMATÓW

ODBYTYCH SPOTKAŃ
99

ODBYTYCH SPOTKAŃ

MÓWCÓW
245

MÓWCÓW

NETWORKING

„HR na Śniadanie” to inspirujący początek dnia w gronie znajomych „po fachu”. Na wydarzeniach panuje przyjemna, towarzyska atmosfera sprzyjająca nawiązywaniu relacji biznesowych. To szansa na poznanie wyzwań firm z różnych branż i zebranie rekomendacji biznesowych.

ROZWIĄZANIA

Dla osób poszukujących innowacyjnych rozwiązań dla swoich działów, które pomogą im jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby biznesu, zapraszamy wyselekcjonowane grono firm doradczych oraz dostawców rozwiązań technologicznych i narzędziowych.

WIEDZA

Stawiamy na wymianę doświadczeń w obszarach zarządzania strategicznego, efektywności działań HR, kreowania rozwiązań rozwojowych dla pracowników, nowych technologii,  przeprowadzania pracowników przez zmiany, nowoczesnej rekrutacji, zarządzania różnorodnością, talentami i wiedzą… Pozostajemy otwarci na Państwa merytoryczne sugestie!

RELAKS I ŚNIADANIE

Nasze spotkania są zarówno pożywne, jak i ożywcze intelektualnie – zapraszamy masażystki i serwujemy smaczne śniadanie. Dodatkowo każde wydarzenie wieńczy losowanie atrakcyjnych nagród.

Kontakt z nami

JOANNA PIETRZAK
Redaktor Naczelna | Menedżer ds. Rozwoju
joanna.pietrzak@hrnasniadanie.pl

+48 531 977 305

 

MAGDALENA GARSTKA
Project Manager
magdalena.garstka@hrnasniadanie.pl
tel. +48 600 065 118

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Aktualności
  • x