W dobie ciągłej zmienności i nieprzewidywalności rynków, mit kompletnego przywódcy stracił rację bytu na rzecz zdolności do współpracy i gotowości do ciągłej nauki, obejmującej nie tylko liderów, ale też menedżerów i pracowników firmy. Zarządzanie zespołem wymaga bycia elastycznym, gotowym na dynamiczne zmiany oraz różne oczekiwania pracowników. Podczas spotkania pokazaliśmy, jak wykrzesać „team spirit” i pobudzić ludzi do szukania innowacyjnych rozwiązań.
W programie poruszyliśmy tematy:
- POWER TEAM – Poznaj moc zaangażowania i zbuduj drużynę superbohaterów!
- Jak dobre story może zainspirować i zaangażować zespół? Storytelling for HR Leaders
- Action Learning – efektywny zespół w 60 minut!
- Czas na zdrowy zespół!
- Stwórzmy coś innowacyjnego! Gdzie? W biurze!
- Trendy 2018: Technologie HR w rozwoju i zaangażowaniu pracowników oraz co możesz z nimi zrobić. Bonus: 5 min. Start-uo pitch
- Candidate experience zaczyna się na.. Go Work?
Wystąpili:
- Piotr Kolmas, 4Results
- Darek Dobrzyniecki, Persona GLOBAL Polska
- Paweł Chabros, BSS Partners
- Radek Ruciński, Time for Team
- Ewelina Solecka, Nowy Styl Group
- Szymon Janicki, HCM Deck
- Mateusz Stefanowicz, Go work
Dodatkowo po głównej części spotkania daliśmy możliwość udziału w mini- warsztatach, podczas których odbyły się rozgrywki gier szkoleniowych. Rozgrywki koordynowali przedstawiciele Akademii Gier Szkoleniowych :Agnieszka Karolak i Michał Obszarski.